800 TL SSD önerisi

Bütçe
800
Siz gözünüzü karartıp bunu alın. Depo önemli. İleride üzülmeyin. Ucuz malların her zaman sıkıntı çıkma ihtimali daha yüksektir.
"Ucuz malların her zaman sıkıntı çıkma ihtimali daha yüksektir" ne kadar kötü bir cümle ya? Kronik sorunlu bir sürü pahalı model var. Size göre Pahalı= Daha iyi mi demek?
970 Evonun samsung magician yazılımı ve +1200 yazma hızı dışında bir artısı yok.

Bütçemi konuda belirtmiştim. Depolama alanını belirleyerek seçtim zaten. PNY CS900 dikkatimi çekti konuda belirttiğim. Baktığımda da pek şikayet yok gibi. Sanırım onu alacağım anakarta uyuyorsa.
Eğer sistemin son parçası değilse indirimde bekleyebilirsiniz. Kioxia Exceria 650 TL'ye satıldı önceden. CS3030 ise bir ara 599 TL gördü. Son parçasıysa CS900 çokta kötü bir tercih değil. ileride M.2 eklersiniz.

"Ucuz malların her zaman sıkıntı çıkma ihtimali daha yüksektir" ne kadar kötü bir cümle ya? Kronik sorunlu bir sürü pahalı model var. Size göre Pahalı= Daha iyi mi demek?
970 Evonun samsung magician yazılımı ve +1200 yazma hızı dışında bir artısı yok.

Eğer sistemin son parçası değilse indirimde bekleyebilirsiniz. Kioxia Exceria 650 TL'ye satıldı önceden. CS3030 ise bir ara 599 TL gördü. Son parçasıysa CS900 çokta kötü bir tercih değil. ileride M.2 eklersiniz.
ASRock A320M-HDVR4 Socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart | Teknobiyotik bu anakarta uyar mı hocam

Ucuz mal alınca bir taraflarım acıyor, onlar aklıma geldikçe uyarıyorum sadece.

Ucuz mal alınca bir taraflarım acıyor, onlar aklıma geldikçe uyarıyorum sadece.

Ucuz kaliteli mal alırsanız canınız acımaz. Gidip izoly SSD alırsanız tabi canınız yanar.

Yeni konular

Geri
Yukarı