800 TL Tıraş makinesi önerisi

SlaughterX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, forumda bu konu adında bolca öneri gördüm fakat bir sonuca ulaşamadım. Kendime uyan bir profil bulamadım.
Aradığım ürün fiyatı 300-700 TL arasında.
-Sakal tipim sert, sıkı biraz da kabarık.
-Ürünün sinek kaydı yapmasına gerek yok, kaliteli şekilde kesmesi ve ayarlı olması uygun olacaktır.
-Saç için aramıyorum sadece sakal için ürün bakıyorum.
Bu sebeple aradığım ürünün beni yormadan rahatça sakalımı kesmesini istiyorum. İnternette çok fazla tavsiye mevcut, işin içinden çıkamadım. Yardımınızı bekliyorum.
Sorunuz varsa yazınız lütfen.

Son düzenleme:
1 Haftadır bakınıyorum ben buna karar verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar da güzel ürünler. Ama ben Braunu tercih edeceğim sanırım.
Moser 1031.0460 Basic Lithium/Sakal Düzeltme Makinesi : Amazon.com.tr: Kişisel Bakım ve Kozmetik

Öncelikle şunu belirteyim, hepsi giriş sınıfı ürünler. Eskiden 200-250TL olan ürünler bunlar aklında bulunsun. Benim içime sinmiyor pek beğenmedim fakat 4 yıldır kullandığım makine bozulduğu için almak zorundayım. Attıklarım gayet iyiler ama bu fiyatları hak etmiyorlar, o yüzden içime sinmediler yoksa kötü oldukları için değil. Bıçak kalitesi olarak çok iyiler pişman etmezler.

Başlığı böyle olan makinelerden hiç kullanmadım. Ürünü inceledim, videodaki arkadaşın sakalları kısa ve pek sıkı değil. Benim çene bölgesi biraz daha sert ve sıkı olduğu için bu ürünün iş görüp göremeyeceğinden emin değilim.
Attığım ürünlere de bakarsanız sevinirim.
Ya attığınız Braun 3 310BT'yi alacağım ya da bu iki üründen birini seçeceğim.

Son düzenleme:
Başlığı böyle olan makinelerden hiç kullanmadım. Ürünü inceledim, videodaki arkadaşın sakalları kısa ve pek sıkı değil. Benim çene bölgesi biraz daha sert ve sıkı olduğu için bu ürünün iş görüp göremeyeceğinden emin değilim.
Attığım ürünlere de bakarsanız sevinirim.
Ya attığınız Braun 3 310BT'yi alacağım ya da bu iki üründen birini seçeceğim.
Sakın Philips almayın. 2 Ürünü de arkadaşım kullanıyor, bıçakları berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı