800 TL USB mikrofon önerisi

Brandt

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, ses kartım iyi olmadığı için 3.5MM jack'lı hiçbir mikrofondan tam performans alamıyorum. Bu nedenler RODE NT gibi kaliteli USB mikrofonları araştırmaya başladım. Müzik kayıtları almadığım, canlı yayın yapmadığım ve YouTube yayıncısı olmadığım için 1500 TL gibi yüksek rakamlar vermek biraz saçma gelmeye başladı. Yine de yüksek kalitede bir mikrofon istiyorum. USB yaka mikrofonları da olabilir. Yeter ki ses kartı istemesin. Bütçem 800 TL'ye kadar çıkabilir. Daha uygun seçenekleri de düşünebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerim ve düşüncem eğer ki yayın, kayıt gibi işler yapmayacaksanız ve sizi tatmin edecek bir mikrofon istiyorsanız headset almanız daha iyi olacaktır yönünde.

Önerim ve düşüncem eğer ki yayın, kayıt gibi işler yapmayacaksanız ve sizi tatmin edecek bir mikrofon istiyorsanız headset almanız daha iyi olacaktır yönünde.

Arctis 3 kullanıyorum, piyasada en kaliteli mikrofona sahip headset diye aldım. Fakat ses kartım olmadığı için mi anlamadım her türlü ayarı denememe rağmen verim alamadım. 20 TL'lik mikrofonlardan farkı yok. Birde sürekli boynumda, kulağımda takılı bir şey olması rahatsız ediyor. Masamın üstünde dursun oradan konuşayım istiyorum. Yaka mikrofonu da işimi görebilir. USB olması önemli ama.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı