800 TL Wi-Fi adaptör önerisi

Bütçe
800tl+
Nasıl yani hocam kablosuz şekilde kurulum yapabilirsin kablosuz şekilde de kullanabilirsin Ethernet kablosu ile PC'dede kullanabilirsin modem gibi.

Nasıl yani hocam kablosuz şekilde kurulum yapabilirsin kablosuz şekilde de kullanabilirsin Ethernet kablosu ile PC'dede kullanabilirsin modem g

Anladım. Ethernet kablosu ile aldığım hızı alır mıyım? Kablo ile 100-120 arası alyorum.

Veya
Veya

Alınır mı? Peki.

Son düzenleme:
Hocam konuyla ilgili bilgim yok, deco M4 almazsam bunlar çalışmaz mı meslea.

Nasıl yani hocam anlamadım USB Wi-Fi adaptörü alırsan çalışır evet ama modeminin Wi-Fi gücü pek iyi değilse benim dediğim daha mantıklı.

Nasıl yani hocam anlamadım USB Wi-Fi adaptörü alırsan çalışır evet ama modeminin Wi-Fi gücü pek iyi değilse benim dediğim daha mantıklı.

Hocam anlaşılır şekilde yazdım konuyla ilgili bilgim çok az senin dediğin deco m4'ü almazsam benim attıklarım çalışmaz mı?

Sana bir tavsiyede bulunabilirim. En iyisi bile bir yerden sonra tam çekse bile performans vermeyebiliyor. Ben usb uzatma kablosuda almıştım bir ucunu pc ye diğer ucuna adaptörü takıp kapının yanındaki duvara yapıştırmıştım çok iyi performans almıştım.

Peki ne yapmalıyım alayım mı attıklarımdan birini. Güzel performans verir mi?

Sana bir tavsiyede bulunabilirim. En iyisi bile bir yerden sonra tam çekse bile performans vermeyebiliyor. Ben usb uzatma kablosuda almıştım bir ucunu pc ye diğer ucuna adaptörü takıp kapının yanındaki duvara yapıştırmıştım çok iyi performans almıştım.
Hocam zaten masam kapının yanında ona gerek yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı