800 TL'ye kadar kulaklık önerisi

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
Philips TAH4205 kullandım güzeldi fakat ısınamadım kulaklığa ikinci ele sattım. Daha sonra TaoTronics SoundSurge 85 aldım ANC performansı azaldı diye iade etmiştim. Şimdi olsa bu kulaklık kesin alırdım. JBL 510BT aldım millet nasıl kullanıyor JBL'yi anlamış değilim kafaya baskı yapıyor 30 dakika dayanamadım. Philips TAH4205 bu konuda daha iyiydi. İade etmek zorunda kaldım bant ayarı arızalı idi. Sony WHCH510 var aklımda ya da Anker Q10i. Anker Q10i 800 kadar düştü fakat ağırlık konusu benim düşündüğüm konu 200-260 gr aralığında olsa alacağım kulaklık. 2 defa kargodan iptal ettim. Sony de 700 TL hem daha ucuz hem de hafif bir kulaklık. Ne alacağımı şaşırdım. Bu kulaklıklar arasından öneri sunarsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacınız nedir?

Müzik, Film bu amaçlarla kullanacağım. Oyun oynamıyorum. Genel kullanım desek daha doğru olur.

Q10i genel olarak başarılı. WHCH510'u 1 saat kullandıktan sonra kulak ağrıları başlıyor hocam.

Q10i alacağım 290Gr çok ağır aslında. Sony ise 130Gr bir kulaklık. JBL 510BT beğenmeyenler Sony beğenmişler o yüzden listeme aldım.

Geri
Yukarı