800 TL'ye R7 370 4 GB alınır mı?

Furkan Soysal

Kilopat
Daha fazla  
İnternette dolaşırken 800 TL'ye R7 370 gördüm alıp bir süre idarelik kullanıp satmayı düşünüyorum. Driver kurunca ekran gidiyormuş, bilgisayarcıya tamir ettirmiş. Termal macununu yeniledim dedi ama fanlar tozlu, 88 dereceyi görmüş FurMark testinde. Tam takamadığını düşünüyorum, beni 1-2 ay idare etsin yeter. Ekran kartının MSI R7 370 4 GB 256 bit GDDR5 Gaming tam modeli budur. Eğer alınır derseniz alacağım. 1 aydır aktif olarak kullanıyormuş, PUBG'de 75-80 dereceyi görüyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamirli kartlara güvenilmez o kadar para verip de elinizde patlarsa üzülürsünüz. Bence daha temiz bir kart bulmaya çalışın, o fiyatlara 750Ti da bulunabilir.
Sapphire'in tek fanlı modeli vardı bende maksimum 70 derece görüyordum bu arada sıcaklıklarda da biraz fire var gibi.

Tamirli kartlara güvenilmez o kadar para verip de elinizde patlarsa üzülürsünüz. Bence daha temiz bir kart bulmaya çalışın, o fiyatlara 750 Ti da bulunabilir.
Sapphire'in tek fanlı modeli vardı bende maksimum 70 derece görüyordum bu arada sıcaklıklarda da biraz fire var gibi.

Hocam zaten normalde RX 460 4 GB kullanıyordum ve GTX 1050 ile eşit performans alıyordum. Kartımı satıp daha yüksek bir modele geçmek istedim ve dolandırıldım. 1550 TL kaybettim mahkeme işlemlerini başlattım ama ümitli değilim. Daha alt bir modele geçmek istemiyorum. Kafamda GTX 760-1050 veya HD 7950-7970 falan var tek sorun 450W güç kaynağım.

Geri
Yukarı