8000-10000 TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
8000-1000

Ercannn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptop bakıyorum ve ASUS TUF Gaming serisi dikkatimi çekti. Kullanan var mı? Isınma sorunu oluyor mu?
Yardımcı olabilir misiniz? 8000-10000 arası bir bütçe ile hangi oyun bilgisayarı alınır?
Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Merhaba arkadaşlar, laptop bakıyorum ve ASUS TUF Gaming serisi dikkatimi çekti. Kullanan var mı? Isınma sorunu oluyor mu?
Yardımcı olabilir misiniz? 8000-10000 arası bir bütçe ile hangi oyun bilgisayarı alınır?

Bunu al geç bence.

@Radeon RX 5500M hocam müsait olursa anlatabilir size. Kendisi kullanıyordu galiba bu modeli.

Casper, ASUS TUF, HP ve Monster ürünleri kalitesiz ürünler. Atılan MSI modeli alın rahat edin. Yanılmıyorsam ASUS, HP ve Monster'da ısınma sorunu vardı. Casper genel olarak kalitesiz zaten.

Son düzenleme:

Bunu al geç bence.

@Radeon RX 5500M hocam müsait olursa anlatabilir size. Kendisi kullanıyordu galiba bu modeli.

Hayır ben kullanmıyorum, biraz araştırdım desem yeridir:D

Yukarıda atılan bravo 15 en iyi seçim olur bütçenize.

Geri
Yukarı