8000-12000 TL arası oyuncu ve ofis için laptop önerisi

Bütçe
8000-12000

Gelika77

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç haftadır ara sıra HOI4, GTA, ETS 2 falan oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum ve bütçem 12.000 TL civarı. Bayağı kafam karıştı. Hangi laptopu alsam? (Masaüstü bilgisayar hiç düşünmüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla 13 bin olabilir.

Hocam ne yaptın yahu RTX ekran kartı aramıyorum 😃 GTX 1050 ya da MX350 bile yeter bana.

Hocam bunda 4+4 ram var bi tanesi anakarta gömülü. 8gb ya da 16gb ram alman lazım bence çünkü 8 gb ram var ve 8 yetmez. Ürünü aldıktan sonra ramlerin mhz değeri ve cl değerini öğrendikten sonra ram sipariş et.

Hocam bunda 4+4 RAM var bir tanesi anakarta gömülü. 8 GB'ya da 16 GB RAM alman lazım bence çünkü 8 GB RAM var ve 8 yetmez. Ürünü aldıktan sonra RAM'lerin MHz değeri ve CL değerini öğrendikten sonra RAM sipariş et.

Hocam anlatamadım sanırım ^^ RAM konusunda sıkıntım yok. Ama RTX ekran kartı sistemde benim için fazla.

Hocam anlatamadım sanırım ^^ RAM konusunda sıkıntım yok. Ama RTX ekran kartı sistemde benim için fazla.
Hocam bi zararı olmaz. Bütçeniz 14.700 olursa o rtx olan laptopu alın. Eğer o parayı veremiyorsanız 10.000 olan laptopu alın. Aldıktan sonra ram ilavesi yapmanız sizin için iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı