8000₺ Bilgisayar Toplama

Öncelikle teşekkür ederim beni takip ettiğin için söylediklerinde haklısın ram ve işlemci kısmında baya güçlü olmasını istiyorum ama ekran kartı ve anakartta birtürlü emin olamıyordum. Senin örnerdiğin ekran kartı ve anakartı araştırığ inceleyeceğim. Teşekkür ederim yardımın için.

Selamlar. Anakartta x470 tercihinizin özel bir sebebi var mı? x570 daha güncel bir yonga seti. Aralarındaki farklara hakim değilim fakat hiç olmasa daha uzun bios desteği alırsınız.

Güç kaynağında ise corsair de olsa vs serisi tercih etmenizi önermem. VS serisi giriş seviyesi bir seri, arkadaşların önerdiği gibi hydro g uzun render seanslarında daha güvenilir bir tercih olur. Fakat Hydro g ile şöyle kişisel bir tecrübem var, eğer inverted layout (anakart ve bileşenlerin ters olduğu kasalar) tercih ederseniz kasa seçiminde, fan çalışmaya başladığında pervanenin metal yüzeye sürtme sesini duyabilirsiniz. şöyle bir ses:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…