8000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Sizce bahsettiğiniz bilgisayar beni yazılım kodlama konusunda 4 yıl falan sorun çıkarmadan götürür mü?

Yazılım tarafında uygulamaların çok ağır çalıştıracağını düşünmüyorum ha yine de daha ucuza ve daha iyisini öneren varsa onlara da bakın derim.(ille de bunu almanız gerekmez)

Bunu değil ama GX70 modelini 7 yıl sorunsuz kullandım. Msi laptop konusunda çok iyidir. Tasarım ve malzeme kalitesi yönünden sorun yaşamazsın.

Yazılım tarafında uygulamaların çok ağır çalıştıracağını düşünmüyorum ha yine de daha ucuza ve daha iyisini öneren varsa onlara da bakın derim.(ille de bunu almanız gerekmez)
Bahsettiğiniz model Asus TUF 60 hertz mi 144 hertz mi

Sizce bahsettiğiniz bilgisayar beni yazılım kodlama konusunda 4 yıl falan sorun çıkarmadan götürür mü
O fiyata o bilgisayarı almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Bence Benim attıklarıma iyice bakabilirsiniz.

Başka öneriniz var mı
Bu kart kadar güçlü veya bu kartı istiyorsanız bekleyebilirsiniz. Bu attıklarım yazmasa da 60hz olması lazım genelde yazarlar 144 olunca. Depoloma ve RAM yükseltmeniz gerekebilir aldıktan sonra veya 1650ti,1650'li kartlı laptoplara bakacaksınız. Veya Bütçenizi arttıracaksınız. Bütçeyi arttırırım derseniz atayım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…