8000 TL laptop tavsiyesi

Kasa kaliteleri kötü.
HP'nin önceki nesil gaming laptop kasalarından birini kullanıyorum. Benim kullandığım senenin modeli termal olarak sorunlu olmasa materyal kalitesi olarak gayet güzel bir laptop. Victus'un da Pavilion modelinin de kasasının vasat olacağını düşünmüyorum. Yeni nesil kasalar oldukları için benim de karşılaşmakta olduğum kadar ısınma problemleri olmayacağına eminim.

Tutturmuşsunuz kasa böyle kasa şöyle kasa kalitesi kötüyse ne olacak bizim için oyun performansı önemli değil mi?

Beğenmediğiniz markalara diss atmanın yolunu bulmuşsunuz herhalde?

Oyun performansını etkiliyor sıcaklık FPS'ini düşürür. Ayrıca oyun oynarken anakartın erirse performansın çok iyi olmaz değil mi?

Tutturmuşsunuz kasa böyle kasa şöyle kasa kalitesi kötüyse ne olacak bizim için oyun performansı önemli değil mi?

Beğenmediğiniz markalara diss atmanın yolunu bulmuşsunuz herhalde?

Laptop un amacı taşınabilir ve oyun oynanabilmesi oluyor değil mi? Bir gün o laptopu taşırken menteşesi elinde kalırsa görürsün kasa kalitesini.Çoğu monster laptopda soğutmanın kötü oluşundan dolayı görüyoruz sonuçları ya anakart eriyor ya hoparlör eriyor. Ayrıca amaç sadece oyun performansıysa gidip kasa al.

Yeni konular

Geri
Yukarı