8000 TL Okul için laptop önerisi

O bilgisayar en fazla 6000 TL gideri var, içinde Windows olur M.2 SSD olur ekstra özellikleri olur maksimum 7000 TL olmalı. O fiyata oyuncu bilgisayarı alırsanız çok daha iyi olur, sadece oyun değil ağır programlarda işe yarıyor bu bilgisayarlar. İsterseniz öneri yaparım.

Ona bakılırsa G14 bile 14" 😃
14" olması okul için çok daha iyi aslında ama fiyatları gereğinden fazla pahalı. i5 ve MX250 için 8000 TL para istiyorlar şaka gibi 😀.

Ekteki olan laptoptan daha F/P ürün varsa önerileri bekliyorum.
İşletim sistemi Windows olsun.

Eki Görüntüle 690481

Bilgisayar toplaman daha mantıklı olur daha iyisini alırsın bence hiç laptopla uğraşma Monster'i Lenovo'yu boş ver en iyisi PC toplamak kat kat daha iyisini toplarsın istersen ben yardım ederim. Hem içine vindows10 Pro 64 Bit atarız orijinal. pc toplayacaksan haber et

Son düzenleme:
@

@MarkS

Elimde bu laptop var, kendim kullanıyorum. Menteşesinde küçük bir sorun var. Macun falan attırıp, içini temizletip bir SSD takarsan on numara olur. Bütçem olmadığından dolayı yapamıyorum. Dediğim şeyler sana en baba 750TL civarına patlar. Uygun fiyata verebilirim. Eğer düşünürsen ve hala bir laptop almadıysan.

@

@MarkS

Elimde bu laptop var, kendim kullanıyorum. Menteşesinde küçük bir sorun var. Macun falan attırıp, içini temizletip bir SSD takarsan on numara olur. Bütçem olmadığından dolayı yapamıyorum. Dediğim şeyler sana en baba 750TL civarına patlar. Uygun fiyata verebilirim. Eğer düşünürsen ve hala bir laptop almadıysan.

Bana böyle bir laptop lazımdı hocam. Nedir fiyatı?

Geri
Yukarı