8000 TL PC önerisi

Ben toplama bilgisayar almayı düşünüyorum, malum fiyatlar çok artıyor doğru düzgün sistem bulamadım bir de foruma yazayım dedim.
Bu tarz kampanyalı sistemleri bekle bence bu sistem 9000 TL idi stoklar bitince fiyatı artmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz kampanyalı sistemleri bekle bence bu sistem 9000 TL idi stoklar bitince fiyatı artmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o sistem hiçbir zaman 9 bin lira olmadı millet aldı stok bitti 11bin oldu dediler ama tamamen yalan 4 saniye içinde 9 binden 11 bine cıktı sistem.

Hocam o sistem hiçbir zaman 9 bin lira olmadı millet aldı stok bitti 11bin oldu dediler ama tamamen yalan 4 saniye içinde 9 binden 11 bine cıktı sistem.
Ben önceki kampanyalarda almıştım millet kart bilgilerini adresini ayarlayıp bu videonun yayınlanmasını bekliyor linke tıklayıp hemen alıyorlar 300 stok böyle cok cabuk biter zaten.

Geri
Yukarı