8000 TL sistem toplama

Airflow halini alabilirsiniz. Başka alternatif olarak bunlara bakabilirsin.

PSU değişirse gideri var. Kasa da iyi sayılmaz.

Dostum bilgisayardan çok fazla anlamam fakat bence bu fiyata bu bilgisayar doğru gelmedi bir bilene danışsan iyi edersin.

Sağ çok mantıklı geldi, yanlış mı düşünüyorum?

@Eternalist

Arkadaşlar bir şey soracağım ama kızmayın lütfen, ilk defa PC aldığım için bilmiyorum, her kasaya 3 tane üste 3 tane önüne fan koyulabiliyor mu? Size gösterdiğim kasa Corsair 4000D kasasına kaç tane fan takabiliyoruz? Bir de cringe gelebilir biraz ama RGB seviyorum RGB fan taksam önüne ve üst tarafına oluyor mu yani?

Her kasa desteklemiyor. Kasanın desteğini internetten bulabilirsin. İstediğin fanı takabilirsin desteklediği sürece. Ama bu attığım parçalara bir bak istersen.

Sağda RAM maksimum 2666MHz'de çalışıyor işlemci OC yapılmıyor upgrade imkanı belli bir yere kadar.

Solda 7nanometre teknoloji işlemci ve RAM OC yapılabilir RAM'lar 3600MHz'e kadar OC yapılabilir.

Pek inandırıcı olmayacak ama sol düşünüp sağ yazmışım . Ryzen 5 3600'lü sistem daha mantıklı dicektim.
Her kasa desteklemiyor. Kasanın desteğini internetten bulabilirsin. İstediğin fanı takabilirsin desteklediği sürece. Ama bu attığım parçalara bir bak istersen.
Cevap verdim dostum
@Mehmet A
Nereden bulacağım peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…