8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8000
AMOLED performansı alamazsınız ama Xiaomi POCO telefonlar gibi yeri geldiğinde çamur gibi görüntülerle de karşılaşmazsınız.

Ekranı fena değil ama nedense Note 11 Pro ile karşılaştırdığım zaman Note 11 Pro'nun ekranı daha akıcı gelmişti.(ikisi de 120Hz deydi.)

Son düzenleme:
Ekranı fena değil ama nedense Note 11 Pro ile karşılaştırdığım zaman Note 11'in ekranı daha akıcı gelmişti.(ikisi de 120Hz deydi.)

Evet Xiaomi Note serisindeki ekranlar AMOLED ve kaliteli ekranlara sahipler ama bu telefonların tek özellikleri kamera ve ekran olduğundan dolayı diğer özelliklerden kısıp telefonu kısa ömrülü yapıyorlar.

Evet Xiaomi Note serisindeki ekranlar AMOLED ve kaliteli ekranlara sahipler ama bu telefonların tek özellikleri kamera ve ekran olduğundan dolayı diğer özelliklerden kısıp telefonu kısa ömrülü yapıyorlar.

Konu sahibi ben her dakika oyun oynarım ya da ben her dk Instagram da gezer sürekli story atarım demediği için yorum yapmıyorum + söylediğinize (maalesef) katılıyorum.

Note 11 90Hz bu arada.

11 Pro. Cümle devamında 11 diye bahsetmişim pardon.

Konu sahibi ben her dakika oyun oynarım ya da ben her dk Instagram da gezer sürekli story atarım demediği için yorum yapmıyorum + söylediğinize (maalesef) katılıyorum.

11 Pro. Cümle devamında 11 diye bahsetmişim pardon.

Sorun yok hocam Note 11'in bataryası vb daha iyi bence benim telefonu zorlasam 7 saat ekran süresi alıyorum.

Geri
Yukarı