8000 TL'ye Android Telefon Önerisi

ozaneski13

Hectopat
Selamlar. Yaklaşık 5 yıldır iPhone SE kullanıyorum. Telefondan aşırı derece memnundum ancak yeni çıkacak iPhoneların fiyatını görünce Android tarafına geçmeyi düşünüyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim, daha çok sosyal medya ve YouTube odaklı kullanacağım için tek önemsediğim şey ekranın kalitesi. Yenileme hızı olarak 120 Hz ve üstü olursa çok memnun olurum. Tercihen Xiaomi istiyorum ancak Huawei dışındaki markalara karşı değilim. Yaklaşık 8000 liralık bir bütçem var ancak duruma göre biraz daha üstüne çıkabilirim. Önerileriniz için teşekkürler.

Selamlar. Yaklaşık 5 yıldır iPhone SE kullanıyorum. Telefondan aşırı derece memnundum ancak yeni çıkacak IPhone'ların fiyatını görünce Android tarafına geçmeyi düşünüyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim, daha çok sosyal medya ve YouTube odaklı kullanacağım için tek önemsediğim şey ekranın kalitesi. Yenileme hızı olarak 120 Hz ve üstü olursa çok memnun olurum. Tercihen Xiaomi istiyorum ancak Huawei dışındaki markalara karşı değilim. Yaklaşık 8000 liralık bir bütçem var ancak duruma göre biraz daha üstüne çıkabilirim. Önerileriniz için teşekkürler.

Hocam bu bütçede Xiaomi asla alınmaz.

Mercedes parasına Tofaş almakla aynı şey olur.
iOS tarafında 12 mini öneririm, Android tarafında bu bütçede adamakıllı cihaz pek yok Türkiye üzerinde.
OnePlus 8 ya da S20 FE SD 865 model öneririm bütçenin aşağısında kalsalar bile.

S20, S20+ tarzı modellere yönelmeyin, Exynos 990 bayağı kötü bir işlemci SD 865 rakibine göre.

Hocam bu bütçede Xiaomi asla alınmaz.

Mercedes parasına Tofaş almakla aynı şey olur.
iOS tarafında 12 mini öneririm, Android tarafında bu bütçede adamakıllı cihaz pek yok Türkiye üzerinde.
OnePlus 8 ya da S20 FE SD 865 model öneririm bütçenin aşağısında kalsalar bile.

S20, S20+ tarzı modellere yönelmeyin, Exynos 990 bayağı kötü bir işlemci SD 865 rakibine göre.
12 Mini hala takibimde. Yarın 13'ler tanıtıldıktan sonra fiyatları düşerse bir kaç hafta içinde 12 ya da 12 Mini alabilirim ama yine de bilmiyorum. Almışken herşeye sahip olanı alayım modundayım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı