8000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
8000 tl
Bu forumda Xiaomi övme reis herkes Xiaomi'ye muhalif (haklılar) ayarlar sekmesinde bile sana reklam izletiyor bazı yerlerde sapıtıp 1 FPS'ye düşen bir telefon. Samsung Apple 2. el alınır sıfır Xiaomi alınmaz. Ayrıca tasarımı iğrenç Xiaomi'lerin...
Hayret 2 ayrı Xiaomi markası var herhalde, bende ileri sürdüğünüz eksilerin hiçbiri yok tasarım dahil ki son 20 yılda sadece Samsung Note serisi kullanan biriyim, halen 2. telefonum Samsung Note 8, Xiaomi telefonunu özelliklerine göre çok ucuz diye aldım ve hiç pişman olmadım.

Neyse, gönül kimi, neyi severse güzel odur derler ama bu forumda şunu bunu övme demek pek şık olmamış, bu tür söylemler faşizme yakışır..

Hayret 2 ayrı Xiaomi markası var herhalde, bende ileri sürdüğünüz eksilerin hiçbiri yok tasarım dahil ki son 20 yılda sadece Samsung Note serisi kullanan biriyim, halen 2. telefonum Samsung Note 8, Xiaomi telefonunu özelliklerine göre çok ucuz diye aldım ve hiç pişman olmadım.

Neyse, gönül kimi, neyi severse güzel odur derler ama bu forumda şunu bunu övme demek pek şık olmamış, bu tür söylemler faşizme yakışır.

Reis bu forum zaten diktatörlükle yönetiliyor :) (moderatör oligarşisi) tasarım kişisel zevktir. Ama internette 2 dk lık bir araştırma ile reklamların Xiaomi'lerin en büyük sorunlarından biri olduğunu anlayabilirsiniz.
322.PNG

Tabii ki de insanların telefon tercihine karışacak halim yok siz sorun yaşamıyorum diyorsanız öyle olsun önerebilirsiniz. Şakam yanlış anlaşıldıysa affola :D

Reis bu forum zaten diktatörlükle yönetiliyor :) (moderatör oligarşisi) tasarım kişisel zevktir. Ama internette 2 dk lık bir araştırma ile reklamların Xiaomi'lerin en büyük sorunlarından biri olduğunu anlayabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1986114
Tabii ki de insanların telefon tercihine karışacak halim yok siz sorun yaşamıyorum diyorsanız öyle olsun önerebilirsiniz. Şakam yanlış anlaşıldıysa affola :D
Şakaysa sorun değil😊, ama hala anlayamadım şu reklam olayını, Google Play'den indirdiğim uygulamalar dışında bir tek reklam dahi görmedim ben telefonu satın aldığım Haziran ayından beri ki reklam açıp duran uygulamaları da hemen siliyorum, ihtiyacım olanları da satın alıyorum, yani telefonumda hiç ama hiç reklam yok. Yav yoksa hakikaten iki ayrı Xiaomi mi var!?.. 😄

Şakaysa sorun değil😊, ama hala anlayamadım şu reklam olayını, Google Play'den indirdiğim uygulamalar dışında bir tek reklam dahi görmedim ben telefonu satın aldığım haziran ayından beri ki reklam açıp duran uygulamaları da hemen siliyorum, ihtiyacım olanları da satın alıyorum, yani telefonumda hiç ama hiç reklam yok. Yav yoksa hakikaten iki ayrı Xiaomi Mi var? 😄

Hocam ben iPhone 7 Plus kullanıyorum ama abim Xiaomi Redmi 10C kullanıyor. Yani görmediğim telefon değil. Belki de bazı telefonlarında vardır bu reklam olayı ama şunu da söyleyeyim nerede PUBG'ci var hepsi Xiaomi kullanıyor oyun konusunda iyi olabilir. Ama kamerası hiç güzel değil.

Hocam ben iPhone 7 Plus kullanıyorum ama abim Xiaomi Redmi 10C kullanıyor. Yani görmediğim telefon değil. Belki de bazı telefonlarında vardır bu reklam olayı ama şunu da söyleyeyim nerede PUBG'ci var hepsi Xiaomi kullanıyor oyun konusunda iyi olabilir. Ama kamerası hiç güzel değil.
Xiaomi OS son sürüm (Android 13) kullandığım için yoktur belki reklamlar, önceden çok eleştiri almışlarsa son sürümden reklamları kaldırdılar sanırım.

Kamera konusunda haklısınız, çok özelliği ucuza vermek için bazı şeyler kısılmış, özellikle kameraya önem verenler için cazip olmayabilir vasat kamera ama benim için önemli değil, sanat fotoğrafları çekecek değilim, benim için önemli olan bildirim ışıkları idi, çok alışmıştım, ama bunlara mukabil çift hat ve artık çoğu cihazda olmayan radyo var mesela.

Sonuçta nekka ekmek okka köfte demişler, ben de isterdim Samsung Note 8 cihazımı son modele yükseltmeyi ama fiyatlar bana absürd geliyor, mirasyedi değilim, çok çalışarak güçlükle kazandığım parayı telefona yatıracak bir ihtiras veya özenti içinde değilim, telefonumdan çok memnunum ve özellikle gençlerin para tuzaklarına düşmemelerini arzu ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı