8000TL her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
8000
Nerede 1-2 Ay sonra düzelicek? 2022'ye kadar ekran kartı stokları düzelmeyecek deniliyor. Ne zaman düzelicek belli değil.
kardeşim bende bilemem ne zaman düzelecegini sen ne bakıyosun söylentilere yarın bakmışsın etheryum düşmüş mining ciler elindekinleri satmış stoklar artmış bilemesin sadece bir tahmın benim dedigim bunun çözümü gelicek zaten yakında 1 yıl olurmu gözünü seviym ya

Attığım sistemi alabilirsin ama eğer ekran kartı fiyatları ucuzlarsa belki RTX2060 bile toplayabiliriz. Acelen var ise alabilirsin ama tabii ki beklemen daha iyi olur.

Hocam RTX2060 kısa vadede hem stoğa gelip hem de ucuz olması imkansız. Şu an bu bütçeyle 1500 monitör 500 klavye mouse 300 kulaklık ve mouse pad desek 5700 kalır hatta işte yukarıdakilerden biraz daha kıssa 6000TL kalır. Şu an 6000 TL de 1650S veya 1660 bile bulmak zor olabilir stok yok çünkü. Hazır sistemde de gözüme en çok çarpan 1650 o da bütçenin altında kalır. İster sistemini topla GPU ikinci el idarelik alıp sonradan GPU al ya da aza kanaat etmek gerekiyor.

Kimse bilemez hocam miningciler bir rahat durmuyor ki, geçen bizim tek dayanak noktamız RTX3060'da mininge açıldı, eğer mining biter de fiyatlar düzelirse herkes bir oh çekecek...

Maalesef öyle olmayacak. Senin benim gibi bekleyen kaç bin insan var. Sen biliyor musun o ekran kartları çok az düzelecek? Sonra herkes aldıktan sonra stoklar çogalır anca.

Maalesef öyle olmiyacak senin benim gibi bekleyen kaç bin insan var sen biliyor musun o ekran kartları çok az düzelecek sonra herkes aldıktan sonra stoklar çogalır anca.

Şu an ekran kartı stoklarının düzelmesi için, ucuz ve pahalı her bütçeden en az on binlerce kartın aynı anda satışa çıkması lazım yoksa fiyat düşermiş stok gelirmiş hikaye bunlar.

20-30TL'ye bir gamepad

1-Kesinlikle beklemeni öneririm ama acelen varsa işini görür ve galiba biraz bütçeni aşıyor...
2-Phoenix ekran kartı olduğu için ısınabilir.
Kulaklığa bütçem yetmedi yoksa baya geçiyordu.
O Klavye ve mouse setini almayın.
Bütçe ayırıp alıp alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı