800TL geçmeyecek Samsung/LG telefon önerisi

Lenovo markasının giriş seviyesi modeller alınabilecek düzgün modeller bir tek. GM5 Plus özellik açısından çok iyi ama malzeme kalitesi konusunda tatmin etmeyebilir. Ayrıca o Motorola şirketini Lenovo satın aldı diye biliyorum ve artık Moto adı altında telefon çıkaracaklar. Ayrıca o güvenmediğiniz şirket çok eski ve köklü bir şirket bunu da belirteyim. Yani kötü falan değil. O konuda sıkıntın olmasın.

Şimdi benim çok yakın bir tanıdığımın General Mobile Discovery telefonu vardı. Telefon aşırı şekilde yavaş yükleniyor çoğu yerde Lenovo K5 gibi telefonlarda da aynı sıkıntıyı çekmekten çok korkuyorum o yüzden güvenemiyorum. Samsung/LG gibi telefonlardan da alan çok tanıdığım var son derece memnunlar.

Şimdi benim çok yakın bir tanıdığımın General Mobile Discovery telefonu vardı. Telefon aşırı şekilde yavaş yükleniyor çoğu yerde Lenovo K5 gibi telefonlarda da aynı sıkıntıyı çekmekten çok korkuyorum o yüzden güvenemiyorum. Samsung/LG gibi telefonlardan da alan çok tanıdığım var son derece memnunlar.
Markaya değil de modele göre yorum yapmak daha mantıklı. O fiyatlarda alacağınız Samsung ya da LG modeller K5 modelinden daha kötüler yani onlarda sıkıntı yaşamanız K5 gibi modellerde sıkıntı yaşamanızdan daha yüksek.

Peki şöyle bir şey sorayım bilgin varsa, LG X Screen vs Lenovo K5. İkisini de 750 TL'ye alma şansım var. Lenovo K5 zaten 750 TL. LG X Screen ise bir tanıdığımın Turkcell bayisinde geliş fiyatına 750 TL imiş. Hangisini tercih edeyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı