800TL kablosuz kulaklık önerisi

Aklıma takılan şey de mikrofon girişine başka 3.5mm mikrofon takabiliyor muyum acaba? Çünkü mikrofon kalitesi pek iyi değil, HS 60'ın mikrofonunu ona takmayı deneyebilirim. Tabii mikrofon sadece yazılımsal bir şeyden ibaret değilse.
Bu konuda bir fikrim yok açıkçası. Mikrofon kalitesini programlarla iyileştirebilirsiniz diye düşünüyorum ve tekrar söylüyorum ses kartsız kulaklıkların performansı anakarttaki ses kartına bağlı. Tüm giriş/çıkışlar, yani o ses kartı mikrofonu da etkiliyor diye biliyorum. Arkadaşım Arctis Raw kullanıyor, internetteki mikrofon testleri çok kötü ancak ben kendi bilgisayarımda denediğimde mikrofonunun Siberia v2'ninkinden biraz daha az fakat aynı ses kalitesinde olduğunu gördüm. Birçok parametre etkiliyor bu tip durumlarda anlayacağınız. Bu kulaklıklardaki mikrofonlar profesyonel işler için dizayn edilmediler zaten. Oyun içi konuşma, Discord gibi platformlar için yeterli olacak düzeydeler.

Corsair void pro wireless veya hs70 öneririm.Void pro kullanıyorum rahat ve kaliteli ses.
HS70 almam çok konforsuz. Corsair de çok pahalı.
Arctis 1 Wireless siparişi verdim dün akşam.

Son düzenleme:
30 Nisan'da sipariş ettim Arctis 1 Wireless'ı. Bugün teslim aldım. İlk izlenimlerim gayet olumlu. 750 liraya kablosuz kulaklık bulmak çok zor bu devirde, o yüzden her şekilde değdiğini düşünüyorum. Bu arada; kablosuz kulaklık kullanmak cidden ayrı bir rahatlıkmış bunu anladım.
Güle güle kullanın. Kendi konumda ilk görüşlerimi belirttim.

Geri
Yukarı