800TL kasa önerisi

@Grooveagent

Yapmayın... 700 TL verip hem kalite hem de görece olarak geride bir Rampage kasa alınmaz.

@mustafa6789

Ayrıca şu ürünü de bir inceleyin:

Aralarında en beğendiğim DeepCool ve 4000D. Radyatör desteği olarak DeepCool çok daha iyi. Ön 360'a kadar üst tarafsa 280'e kadar destek sağlıyor.
Eğer kafanızda başka bir plan varsa DeepCool'un fansız versiyonu da mevcut. Sıfırdan fanları siz de konfigüre edebilirsiniz.

Bunu önermeye gelmiştim, halihazırda bu kasadan kullanıyorum. Gerek ARGB'si olsun, gerek büyüklüğü ve estetikliği olsun çok hoş bir kasa, işimi de gayet görüyor.

@Grooveagent

Yapmayın... 700 TL verip hem kalite hem de görece olarak geride bir Rampage kasa alınmaz.

@mustafa6789

Ayrıca şu ürünü de bir inceleyin:

Kasa göreceli bir şey olduğu için ben kullanabileceğim benim işimi görecek şekilde beğenerekten aldım ve halende beğeniyorum disk çok takıyorum ben cünkü yeni kasalarda bu kasa kadar disk takılma yeri olmuyor ondan ötürü.

Eğer kafanızda başka bir plan varsa DeepCool'un fansız versiyonu da mevcut. Sıfırdan fanları siz de konfigüre edebilirsiniz.
Düzeltme: Fan bunda da yokmuş görselde fan eklenmiş. LED şeridi ARGB yapmışlar. ARGB istiyorsanız alabilirsiniz ancak RGB modelini alıp kalan 300 liralık bütçe ile güzel bir fan kiti alabilirsiniz. Ön tarafa 3 adet 140m fan da takabilirsiniz bu desteği mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı