%80'den fazla Battlefield indirimleri

• Konuyu başlatan Niksi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 855
BF 3 için EA arayüzünde key istiyor diyorlar doğru mu acaba değilse alacağım.

Ben eski adı ile Origin'den (şu anki ismini bilmiyorum.) Oynuyordum. Benden key falan istediğini hatırlamıyorum.

Singleplayer için hangilerini önerirsin?

BF1 hepsini ama hepsini tokatlar. Müthiş bir hikaye örgüsüne sahip. Sakın BF5 almayın hikaye yönünden sıkıntılı. Hem Single olsun hem multi derseniz BF1 sadece Online gomerim derseniz BF5 derim tabii ki BF1'de iyi fakat oyuncu sayısı daha az. BF 1'de hikayeler var mesela birinde betsy diye bir tankla zaman geçiriyoruz, bağlanıyoruz. Birinde pilot oluyoruz. Ben BF1'in hikayelerini beğenmiştim.

Battlefield 2042 oyuncu sayısı konusunda sorun olur mu? Sırf oyuncu sayısından dolayı BF 5 mi almalıyım. BF1 ve BF5 sevdiğim oyunlar fakat BF 2042 alasım var, modern çağda geçiyor diye.

Son düzenleme:
BF1 hepsini ama hepsini tokatlar. Müthiş bir hikaye örgüsüne sahip. Sakın BF5 almayın hikaye yönünden sıkıntılı. Hem Single olsun hem multi derseniz BF1 sadece Online gomerim derseniz BF5 derim tabii ki BF1'de iyi fakat oyuncu sayısı daha az. BF 1'de hikayeler var mesela birinde betsy diye bir tankla zaman geçiriyoruz, bağlanıyoruz. Birinde pilot oluyoruz. Ben BF1'in hikayelerini beğenmiştim.

Battlefield 2042 oyuncu sayısı konusunda sorun olur mu? Sırf oyuncu sayısından dolayı BF 5 mi almalıyım. BF1 ve BF5 sevdiğim oyunlar fakat BF 2042 alasım var, modern çağda geçiyor diye.

Daha demin BF1 oynuyordum. Sunucu sayısı çok az. Oyuncu çok az. Birkaç yenileme ile ancak özel sunucu bulabildim. Resmi sunucularda hile çok oluyormuş. Online oynayacaksanız BF5 alın derim. İleride oyunun sunucularının başına ne gelir bilemem. BF3 ve 4'ün oyuncu sayısı daha fazla. :D

Hikayesi için alır oynar silerim. Birkaç gün de olsa eğlenceli vakit geçirsin bana yeter.
Zaten zirilyon tana online oyun var. Hileciler ve 13 yaşındaki veletlerden gına geldiği için girmiyorum artık online modlara. Off takılıp keyfime bakıyorum.

Geri
Yukarı