80TL Mouse Önerisi

G300S'ten buna geçmeye gerek yok. Bu arada G300S de kolay kolay bozulmaz :)
Benim bu 2. G300S. Birincisini çok düşürdüm ve tam garantisi bitmeden 1 ay önce bozuldu komple. Sol tık basmamaya falan başladı. Hiç sorgulamadan yenisini Hollandadan UPS ile gönderdiler. Aldığım yer kapanmıştı o yüzden olabilir. Eski mouseu nereye göndereceğim dedim. Bozuk değil mi zaten sizde kalsın dediler.

Bloody hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Tavsiye etmem. G300S ya da G102 almanı tavsiye ederim. G300S kullanan biri olarak öncelikle mouse aşırı rahat. Yazılımı sayesinde istediğin tuşa istediğin özelliği istiyorsan bir yazı yazmasını bile atayabiliyorsun. 7 Renk ışığı var ve bunları istiyorsan kod ile ''FADE'' denilen özellikle RGB gibi kullanabiliyorsun. Benim elim küçük tam oturuyor elin büyük ise belki tam oturmayabilir. G102 ise kendi RGB ve yazılımı ile istediğin tuşu özelleştirebiliyorsun. RGB'de hangi modlar var bilmiyorum ama 16.8 milyon renk RGB yazıyordu sitesinde. G300S için kod ektedir.

Dosya Ekleri

• kod.txt
    8,2 KB · Görüntüleme: 97
Tavsiye etmem. G300S ya da G102 almanı tavsiye ederim. G300S kullanan biri olarak öncelikle mouse aşırı rahat. Yazılımı sayesinde istediğin tuşa istediğin özelliği istiyorsan bir yazı yazmasını bile atayabiliyorsun. 7 Renk ışığı var ve bunları istiyorsan kod ile ''FADE'' denilen özellikle RGB gibi kullanabiliyorsun. Benim elim küçük tam oturuyor elin büyük ise belki tam oturmayabilir. G102 ise kendi RGB ve yazılımı ile istediğin tuşu özelleştirebiliyorsun. RGB'de hangi modlar var bilmiyorum ama 16.8 milyon renk RGB yazıyordu sitesinde. G300S için kod ektedir.
Fotoğraflarda G102 çok fazla cezbedici durmuyor. Fakat çoğu kişi öneriyor. Biraz daha bekleyip onu alacağım. Size sorum şu elde daha mı güzel duruyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı