820M hangi oyunları oynatır?

sarip

Centipat
Daha fazla  
RAM
4Gb
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum Var Ama
Ekran kartı
Nvidia Geforce 820 M
Anakart
Var ama bilmiyorum
İşlemci
Intel i5
Acer; 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 820M (GPU1) 1GB, Intel i5 işlemci 4 çekirdek HD grafik (GPU2).
En çoksa Fall Guys, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Bu tür oyunlarda kaç FPS alırım? Başka hangi oyunları önerirsiniz?

Acer; 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 820M (GPU1) 1GB, Intel i5 işlemci 4 çekirdek HD grafik (GPU2).
En çoksa Fall Guys, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Bu tür oyunlarda kaç FPS alırım? Başka hangi oyunları önerirsiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 GB RAM ile dropsuz oynaman zor 4 GB daha RAM alman gerek.

4 GB RAM ile GTA 5'i bile zor açarsın slot varsa 4'lük daha tak yoksa 4'lüğü çıkar 8'lik tak.

CS GO, Valorant oynarsın. Bende de aynı kart var.

Zamanında 10 FPS ile Rise of The Tomb Raider bitirmiştim. Rainbow'da 45-60 FPS alırsınız. Fall Guys rahat oynatır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…