820M hangi oyunları oynatır?

sarip

Centipat
Daha fazla  
RAM
4Gb
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum Var Ama
Ekran kartı
Nvidia Geforce 820 M
Anakart
Var ama bilmiyorum
İşlemci
Intel i5
Acer; 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 820M (GPU1) 1GB, Intel i5 işlemci 4 çekirdek HD grafik (GPU2).
En çoksa Fall Guys, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Bu tür oyunlarda kaç FPS alırım? Başka hangi oyunları önerirsiniz?

Acer; 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 820M (GPU1) 1GB, Intel i5 işlemci 4 çekirdek HD grafik (GPU2).
En çoksa Fall Guys, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Bu tür oyunlarda kaç FPS alırım? Başka hangi oyunları önerirsiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 GB RAM ile GTA 5'i bile zor açarsın slot varsa 4'lük daha tak yoksa 4'lüğü çıkar 8'lik tak.

Zamanında 10 FPS ile Rise of The Tomb Raider bitirmiştim. Rainbow'da 45-60 FPS alırsınız. Fall Guys rahat oynatır.

Geri
Yukarı