"83" Yeni Multiplayer FPS Savaş Oyunu

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Antimatter Games bir hafta gibi kısa bir süre önce yeni bir oyun duyurdu. Antimatter Games'i çoğumuz ödül kazanmış muhteşem bir Multiplayer FPS oyunu olan Rising Storm 2: Vietnam'dan biliyoruz. Duyurulan oyunun ismi "83" evet, sadece 83.

Oyun RS:2 ile benzerlikler taşıyor olacak. 83, 64 vs 64 tarzında yakın çatışmalar yaşanabileceği haritalar dışında, hava kuvvetleri ve zırhlı birliklerinde yer alabileceği geniş haritalar barındıracak. Oyunun haritasındaki konumlar gerçek de bulunan yerler olacak.

379845

83 Alternatif tarihte geçecek.

Oyunda ki konu ise hafiften "1983'de NATO ve Varşova Paktı arasındaki ilişkiler iyice kızışmış ve savaş durumuna kadar gelinmiştir"

379846

NATO ve Varşova Paktı taraflarından birisi olarak oynayabileceğiz. İster NATO müttefki, İster Varşova Paktı.

Oyunda en dikkat çekici şeylerden birisi ise "Persistent Warfare"

Oyun küresel çatışmaları daha iyi yansıtabilmek için 83, "Persistent Warfare" isimli bir özelliğe sahip olacak. Yani oyun içerisinde gerçekleşecek her şey (Ele geçirilmiş bir bölge, ölmüş bir asker, yıkılmış bir yapı) kaydedilerek daha sonraki oyuna aktarılacak.

Oyunda taktiksel oynanış ve takım oyunu çok önemli olacak gibi duruyor.

83'ün Resmi Sitesi : http://www.83thegame.com/

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyun bana biraz Insurgency'i hatırlattı. Bu tür taktiksel ve gerçekçi oyunları severim fakat bu oyunda sanki grafikler ve efektler çok yetersiz. Hele o ateş efekti ne öyle sanki Flash TV efektleri gibi.
Herkes aynısını diyor 🤣

Oyun güzel olsun da, o da sorun mu :D

Piyasayı bayağı iyi takip ediyorsunuz hocam. Sizden hızlısı yok :)

Aslında haberi gördüğüm ilk gün yazacaktım, oyunun yapımcıları tarafından pek bir açıklama yapılmadığı için insanları yanlış bilgilendirmek istemedim. Yorumun için teşekkürler hocam.

Elimden geldiğince bu tarz şeyleri takip etmeye çalışıyorum.

Aslında haberi gördüğüm ilk gün yazacaktım, oyunun yapımcıları tarafından pek bir açıklama yapılmadığı için insanları yanlış bilgilendirmek istemedim. Yorumun için teşekkürler hocam.

Elimden geldiğince bu tarz şeyleri takip etmeye çalışıyorum.
Asıl ben teşekkür ederim. Bizi gündemden haberdar ettiğin için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı