8400 GS kart sistemde gözükmüyor

BilgisayarSalagi

Centipat
Daha fazla  
Peki, bir şey soracağım. Benim eski ekran kartım GeForce 8400 GS idi, sonra durduk yere ekran karardı. Bilgisayarı kapattım, kasayı açtım, ekran kartına baktım, hiçbir şey yok sonra. PC'yi açtım, ekran kartının fanı dönüyor ama ekranda görüntü yok. Ben de anakarta taktım (şu anki kullandığım anakart), görüntü geldi. Aygıt yöneticisini açtı, m GeForce 8400 GS yoktu. Gizli aygıtlara baktıgımda geldi. Sonra üstüne çift tıkladım. Açıklamada, "bu uygulama düzgün çalışmıyor, kod 45" yazıyordu. Sonra internetten DDU diye bir şey indirdim. Sildim ekran kartını, sonra sürücülerini falan yine yükledim. Bu sefer ekran kartı hepten gitti. Gizli aygıtta gözüküyordu, şimdi hiç gözükmüyor. Ben şu an anakart kullanıyorum, ekran kartında sıkıntı yok, fanı dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. O ekran kartıyla CoD MW 3 bile zor olsa bile oynanıyordu. Çözümünü bilen yazabilir mi?

Kart arıza yapmış, geçmiş olsun. Gene de ekran kartını kasadan sökün, sarı kısımlarını o tarafa yakın ufak dirençlere zarar vermeden arkalı önlü bir biçimde siyah faber silgi ile silin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı