850 - 900 TL kulaklık önerisi

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi 850-900 TL bandından hem oyun oynarken hem de müzik dinlerken ses kalitesi olsun mikrofon kalitesi olsun beni idare ettirecek bir kulaklık arıyorum. Birkaç gündür aklımda olan kulaklıklar şunlar: Amazon.com.tr ve Amazon.com.tr

Yurtdışı ürün almak yerine Türkiye garantili ürün almak daha doğru gibi geliyor bana.

Oyun oynarken özellikle FPS 7.1 fark yaratmaz mı?

Sizden de bir öneri alalım uzaktan konuşmayalım
yaratır tabiki. ama bu fiyatlarda 7.1 pazarlama stratejisi olarak kullanılır. ama 7.1 li bi kulaklık isterseniz buda olur tabi:HyperX Cloud Stinger Core 7.1 HHSS1C-AA-BK/G Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
alternatif olrak:Razer Blackshark V2 X Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Oyun oynarken özellikle FPS 7.1 fark yaratmaz mı?

Sizden de bir öneri alalım uzaktan konuşmayalım
ZX310AP kullanıyorum telefonda güzel ama masaüstü külüstür olduğundan olsa gerek keyif alamadım. Bu kesmez seni.

Muhtemelen kararım Razer Blacksharktan yana olacak herkese teşekkürler önerileri için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…