850 bin TL'ye alınabilecek en iyi araba nedir?

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.

Maksimum 850 bin TL bütçemiz var. Bu bütçe ile alınabilecek araba konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.
Aklımızda Volkswagen Passat veya golf var. Skoda markasını da düşünüyoruz.
Sizce en iyi ne olabilir görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Araba konusunda pek bilgili değiliz çünkü.
Kriterlerimiz çok hasarlı olmaması. Lokal boya falan olabilir ama değişenli falan olmaması iyi olur.
2.el veya sıfır fark etmez.

teşekkürler.

merhaba.

maksimum 850 bin TL bütçemiz var. bu bütçe ile alınabilecek araba konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.
Sizce en iyi ne olabilir görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Araba konusunda pek bilgili değiliz çünkü.
Kriterlerimiz çok hasarlı olmaması. Lokal boya falan olabilir ama değişenli falan olmaması iyi olur.

Teşekkürler.

Olacağını sanmıyorum, ancak 2. elden alt Tesla modellerine bakılabilir.

Merhaba.

Maksimum 850 bin TL bütçemiz var. Bu bütçe ile alınabilecek araba konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler.

Passat yerine Talismanda bakabilirsiniz aslında.

1.6 TDI Superb veya Passat alınabilir. Ama değişensiz bulabilir misiniz bilmiyorum, detaylı bakmadım ama 1 değişenlileri var düşünürseniz. Bunun yanında sıfır ayarında Corolla'lar da alınabiliyor bu paralara.
Olacağını sanmıyorum, ancak 2. elden alt Tesla modellerine bakılabilir.
850 bin liraya Tesla mı var?

1.6 tdı SuperB veya Passat alınabilir. Ama değişensiz bulabilir misiniz bilmiyorum, detaylı bakmadım ama 1 değişenlileri var düşünürseniz. Bunun yanında sıfır ayarında Corolla'lar da alınabiliyor bu paralara.

850 bin liraya Tesla mı var?

Dediğim gibi çok iyi bilmiyorum, 2. elden alt modelleri vardır diye düşündüm belki, kusura bakmayın lütfen.

Civic veya corolla da alternatif olarak dusunulebilir.
B SUV tercihleride yapabilirsiniz.
Kia stonic, Hyundai bayon gibi veya dediginiz gibi Passat, golf, octavia, leon da olabilir.

merhaba.

maksimum 850 bin TL bütçemiz var. bu bütçe ile alınabilecek araba konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler.

Ben olsam talismanlara bakardım.

C sınıfı arabaya o paraları vermek yerine D segment bir çok arabaya binebilirsiniz superb, passat, talisman bunlardan birkaçı. Onun harici c segmentinde bence mantıklı olan 2 seçenek golf yada leon tercihi de güzel olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı