850 TL SSD + HDD önerisi

Daha ucuza 500 GB SSD ve 1 TB HDD. :)

SSD alternatif.
hocam ilk 2sine onay veriyorsan okayim anakartla uyumluluk problemi çıkmaz ama değil mi?

Hocam ilk ikisine onay veriyorsan tamamım anakartla uyumluluk problemi çıkmaz ama değil mi?
İkisini de SATA kablosuyla anakarta bağlayacaksın. Bir de güç bağlantıları var, onları da güç kaynağındaki SATA güç bağlantı kablosuyla bağlayacaksın.

Bu arada bütçen yetiyorsa Samsung 860 EVO'yu al, 860 EVO daha iyi.

İkisini de SATA kablosuyla anakarta bağlayacaksın. Bir de güç bağlantıları var, onları da güç kaynağındaki SATA güç bağlantı kablosuyla bağlayacaksın.

Bu arada bütçen yetiyorsa Samsung 860 EVO'yu al, 860 EVO daha iyi.
250gb alacağım zaten o zaman samsung evoyu tercih ediyorum hocam. SATA kabloları içinden çıkıyor değil mi zaten daha doğrusu kasanın içinde var bu kablolar

250GB alacağım zaten o zaman Samsung EVO'yu tercih ediyorum hocam. SATA kabloları içinden çıkıyor değil mi zaten daha doğrusu kasanın içinde var bu kablolar.

Dostum yanlış anlama ama neden 250'de bu kadar ısrarcısın ki, 850 TL bütçe söyledin, 318 TL HDD, 550 SSD önerilmiş, toplam 870 ediyor, işine karışmak gibi olmasın ama bence 500'ü düşün.

Dostum yanlış anlama ama neden 250'de bu kadar ısrarcısın ki, 850 TL bütçe söyledin, 318 TL HDD, 550 SSD önerilmiş, toplam 870 ediyor, işine karışmak gibi olmasın ama bence 500'ü düşün.
Sen de haklısın valla bu aralar kafa yerinde değil 3-4 aydır mavi ekranla uğraşıyorum meğersem problem ssd’deymiş 500gb alırım o zaman ssdyi. Benim ssd patlayınca yüksek bütçeli ssd almaktan biraz çekiniyorum bir de,
Arkadaşlar karar değiştirerek sadece ssd alma kararı aldım. Onu da M.2 almayı düşünüyorum böyle bir düşüncem var. https://www.hepsiburada.com/samsung...s-m-2-ssd-mz-v7s500bw-p-hbv00000hul3w#reviews siz ne düşünüyorsunuz anakartımla ilgili uyumluluk ve ya yuva açısından sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı