8500 TL'ye sistem önerisi

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım şunu attı:

1673098605037.jpeg

Ona aptal olduğunu belirterek almaması gerektiğini söyledim, arkadaşım için güzel bir sistem önerir misiniz?
Set olsa daha iyi olur diyor.
Monitör de dahil edebilirsek bu fiyatlarda en iyi ne olur?

Arkadaşım şunu attı:

Eki Görüntüle 1625750

Ona aptal olduğunu belirterek almaması gerektiğini söyledim, arkadaşım için güzel bir sistem önerir misiniz?
Set olsa daha iyi olur diyor.
Monitör de dahil edebilirsek bu fiyatlarda en iyi ne olur?
Hocam Trendyol, HepsiBurada gibi sitelerden böyle sistemler almayın, aldırtmayın, oyun için mi arıyor yoksa günlük kullanım için mi?

Bu fiyatlar için maalesef herşey dahil bir şekilde sıfır sistem bulmak çok zor ben Ryzen 5 5600G li apu sistem alabileceğini ya da ikinci el bir şekilde bir-iki nesil öncesi parçaları uygun fiyata toplayıp bir ihtimal yetirebilir diye düşünüyorum

Hocam Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden böyle sistemler almayın, aldırtmayın, oyun için mi arıyor yoksa günlük kullanım için mi?

Ne için kullanacak bilmiyorum pek yazılım editörlük yayıncılık gibi şeyler yapamaz. Oyunlara para da vermez, takılır öyle.
Günlük kullanım ve beleş oyunlar desek.

Hocam attığınız sistemin Ryzen 5 5600G versiyonları zaman zaman 7000-8000 arası değişiyor ama attığınız bütçe için mantıklı. Ayriyeten full HD takıntısı yok ise arkadasinizin ikinci el temiz 900p monitör bulup hem sistem performansının yükünü azaltır hem cebine para kalır.

Son düzenleme:
Ne için kullanacak bilmiyorum pek yazılım editörlük yayıncılık gibi şeyler yapamaz. Oyunlara para da vermez, takılır öyle.
Günlük kullanım ve beleş oyunlar desek.
Hocam üstteki XDraco arkadaşın attığı sistem gayet iyi ve uygun.

Geri
Yukarı