86 Mbps internet 13 download - 0.60 upload veriyor

Özür dilerim ben kutudan zannetim kusura bakmayın.
Bunlar var

Özür dilerim ben kutudan zannetim kusura bakmayın.
Bunlar var

Eki Görüntüle 2067917

Eki Görüntüle 2067920

ADSL bağlantınız hocam, VDSL değil. O zaman bu hızlar gayet normal maalesef. ADSL'de maximum Download 16Mbps upload ise 1Mbps oluyor diye hatırlıyorum.

Altyapınız VDSL destekliyorsa VDSL pakete geçerseniz o zaman 70-80-100 Mbps li hızlardan (download için) yararlanabilirsiniz.

Şu sayfadan tam adres bilgilerinizi girip evinizde alabileceğiniz maksimum hız neymiş görebilirsiniz. Tam değeri vermese de altyapınız neye müsait anlarsınız:

ADSL bağlantınız hocam, VDSL değil. O zaman bu hızlar gayet normal maalesef. ADSL'de maximum Download 16Mbps upload ise 1Mbps oluyor diye hatırlıyorum.
Peki yükseltme şansı var mı? Çünkü oyun yüklerken veya güncellerken çok zorlanıyorum.

Bu hız sizin altyapınızın desteklediği hız. Ama sizin internetiniz şu anda VDSL olarak değil ADSL olarak tanımlanmış.

Peki modeminizin marka modelini öğrenebilir miyim?

Hocam çok uzadı gibi. Bence en iyisi müşteri hizmetlerini aramak.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Hocam bu bir modem markası ya da modeli değil ama herneyse. Sizin yapacağınız şu

Hat kimin üstüneyse 444 0 375'i (Türk Telekom'dan değil mi internet paketiniz?) arasın ve VDSL'e geçmek istediğini söylesin. Ona göre onlar yapılması gerekeni söyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…