8BitDo Ultimate Bluetooth bilgisayarda kullanmak için uygun mudur?

@Xibalba
Dostum merhaba ben de 8BitDo almayı düşünüyorum, Amazon'daki satıcı (jeux video petits prix) güvenilir mi ve siz ondan mı aldınız? Replikasını falan yollar diye güvenemedim.
Ikinci sorum da bir de bu aşağıdaki modeli düşünüyorum aradaki farka Amazon'daki değer mi, yolsa banggoodakini alayım mı?
Merhaba,

Biraz geç oldu ama şu satıcıdan almıştım; https://www.amazon.com.tr/sp?ie=UTF...erID=408-0066568-8469941&seller=A9HBROM50129P

Ama iki model arasında ki fark konusunda maalesef yardımcı olamayacağım.

Çıktığı günden beri kullanıyorum, neredeyse her gün elimde. Tamamen memnunum. Ama;

1. Bluetooth ile bağlanmayın, içinden çıkan 2.4 GHz dongle ile performans çok daha iyi. Cihazın en iyi yanlarından biri zaten 2.4 GHz olması.
2. Nintendo dizilimini boş verin, çok ucuza Xbox dizilimli tuş alabiliyorsunuz, yerleştirmesi de çok kolay. Ben öyle yaptım: 8BitDo ABXY Buttons for Ultimate controller - Xbox Layout
Hocam iyi günler. Konuya epey bir zaman sonra dahil olmuş oldum bir sorum olucaktı size. Bende bu gamepadi almayı düşünüyorum da, tuş dizilmini nasıl değiştirdiniz. Sök tak yaparken nasıl bir işlemi var acaba kola herhangi bir hasar verirmiyim ondan çekiniyorum.

Çok kolay, vidaları çevir, tuşları eğiştir, geri vidala. 5 dakika sürmedi. ama üzerindeki tuşları değiştiremezsin, şunu alman lazım: 8BitDo ABXY Buttons for Ultimate controller - Xbox Layout

Şu videoyu izlemiştim ben öncesinde kolay mı diye görmek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok kolay, vidaları çevir, tuşları eğiştir, geri vidala. 5 dakika sürmedi. Ama üzerindeki tuşları değiştiremezsin, şunu alman lazım: 8BitDo ABXY Buttons for Ultimate controller - Xbox Layout

Şu videoyu izlemiştim ben öncesinde kolay mı diye görmek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam adresi bazı şehirlerimi kabul ediyor benim adresimi hiçbir şekilde kabul etmiyor.

Geri
Yukarı