8GB DDR4 3000MHz CL15 RAM yükseltme

Ahmetcclk

Centipat
Bendekı model RAM bu: Crucial 8GB Ballistix Sport LT White DDR4 3000MHz CL15 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bir tane daha 8 GB RAM ihtiyacım var fakat aynı model bulamadım herhangi bir sitede, ve Vatan Bilgisayar'a yenı gelen Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix RGB Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da RAM'i gördum. Özellik olarak aynı her şeyi ama rengı farklı. Bir de RGB RAM var.
Bir tane daha RAM var aynı özelliklerde o da bu Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 3000MHz CL15 1.35V PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İkisinin de özellıklerı aynı; CL degerı, MHz degerı, voltaj degerı vs. sizce hangısı uyumlu olur bendekı RAM'e? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Düzenleme: Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 3000MHz CL15 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu RAM'ı de buldum, aynı sekılde her şeyı aynı fakat uyum sorunu yasar mıyım? (Bu RAM fiyat konusunda benı aşıyor.)

Geri
Yukarı