Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Hafıza kartı radyo artıları var.

SD kart atlamışım sory 128GB yetersiz gelen birisi için önemli bir detay başka avantajlarıda mevcut, Radyodan vazgeçemeyen ve interneti çekmeyen/ kullanamayan birisi için evet kabul edilebilir sebep haklısın.

Yine bahse konu detaylar cihazı vazgeçilmez yapan şeyler değiller yani hedef kiteleye bakmak gerekiyor bunlar senin için vazgeçilmez mükemmel şeyler iken benim açımdan önemsiz veya fedakarlık yapılabilir detaylar olabiliyor yine senin önemsemeyeceğin veya vazgeçebileceğin detaylar da benim için önemli olabiliyor.

Burada beklentiye göre iyi veya kötü denebilir daha iyisi olmaz gibi genelleme yapmak doğru değil. Sana göre Redmi daha iyi durabiliyor iki cihazında birbirine üstünlükleri var ama şöyle de bişey var redmi de en azından Honorun üstün dediğim kısımları bunlarken Honorda bazı şeyler hiç yok bu yüzden vazgeçilmez olabilir bir takım şeyler haklısın
Yine de daha iyi yok gibi genelleme mantıklı değil ürünü alma amacına bağlı tercih edilecek bişey.

Aslında düşündüm de Honor' un Tasarım, Ergonomi ve konfor'u dışında tutarsak kıyasladığımızda Redmi iyi bir tercih gibi duruyor bir çok konuda.

Bundan önce ki cihazım Redmi Note 11S di farklılık ve Bu fiyatta bulabildiğim Oled bir panel için aldım.

Oledin verdiği koyu tonlara amoled kolay kolay yaklaşamıyor bunun haricinde Oled panelde ki Sonsuz kontrast çok daha doğal görüntü veriyor.
Öne çıkan nokta panel ve tasarımdı alırken yine memnunum radyo dinleyen biri değilim zaten SD kart konusunda eksiklik benim açımda da yok paneli hesaba katınca fedakarlık yapılacak bir yön gibi en çok aradığım kısım 3.5mm Jack ve Stereo hoparlör oluyor bu konuda üzüyor desem yalan olmaz.

Yine de sırf 1 milyar renkli Oled panel için bunlardan da fedakarlık yaptım memnunum soracak olursan panel konusunda altarnatif oluşturamam ama SD kart mevzusunu OTG den flash bellek ile yedekleyerek verileri çözebiliyorum zaten radyoya ihtiyacım yok.
Videoları da kulaklıklık ile izliyorum sarz olması 1 saat sürdüğünden Typ-c portu çok meşgul olmuyor bu konuda da 3.5mm Jack fazla aratmıyor tabi bunlar altarnatif çözümler uğraşmak istemeyebilirsin.

Son düzenleme:

Hocam nereden alabiliriz? Vatan'a gittik bizde yok dedi nerede bulabiliriz veya nerelerde geçerli indirim?

Nereden alabiliiriz bu muafiyetteki cihazları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar telefondan pek anlamam, bu listede olan en iyi 3 telefon hangisi söyleyebilir misiniz?

@DenizYıldızı Patrick güncelleme olarak aşırı kötü cihaz değil. 3 sürüm alacak ama bir sürüm hakkını doldurdu diye biliyorum.
Gayet iyi stabil ben memnunum da Android 14 alıp almayacağı belli değil, Honorun android 14 alacak cihalarına baktığımda X9a görememiştim.
Benim açımdan önemli değil önemli olan performanslı çalışması yoksa android güncellemeleri getirdikleri yeniliklerle beraber daha fazla donanım gücüne ihtiyaç duyup cihazı zorlamaya başlayabiliyor.
Android 13 ile mesela batarya performansında biraz azalma oldu yine batarya iyi ama eski sürümde daha iyiydi.
Bu android 13 ile alakalı aslında bir çok cihazda insanlar bu konuda şikayetçiler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…