9.500 TL altı telefon önerisi

Bütçe
9.500 TL ve altı
Bütçeyi aşıyor dedim zaten. Vergi indiriminden yararlanacağım yazsa daha iyi olurdu ama.

Bütçeye 9500TL ve altı yazmış bu direkt anlaşılabilir bir şey yani. Bu kampanyadan yararlanmak istemeyecek normal bir alıcı 9000-10000 yazar. Neyse hocam gerek yok uzatmaya bu konuyu. 😃
Merhabalar. Telefon için öncelik oyun ve batarya performansının iyi olması. Kamerayı pek kullanmayacağım.

Gözlemime göre bu site Samsungculara tahsis edilmiş sanırım, çok ender görebilirsin diğer marka cihazları kullananları.
Öneri isteyenlere, bana da dahil, Samsung cihazlar öneriliyor genellikle. Bunun da bir mantığı var. A24 aldım örneğin, 4 yıl android 5 yıl güncelleme desteği var. Bunun yerine realme 10 düşünüyordum, onda güncelleme konusu sorun olabilir ve cihaz kutudan çıkıp kurulduğunda bir çok bloatware ile beraber geliyor, redmi tercih etsen galeri gibi uygulamalarda reklam olduğunu okudum bir kaç kişiden, ne kadar doğru bilmiyorum. Kısacası samsung yazılım konusunda daha güvenilir. Daha uzun ömürlü cihazlar ayrıca. Ama bu bahsettiğim sıkıntılar dışında bu fiyatlarda ne alınırsa alınsın hemen hemen aynı performansı verir. Uzun vadede, kağıt üstünde, samsung daha mantıklı.

Geri
Yukarı