9.500 TL monitör seçimi

pivot olmayan monıtorlerede açığım aslına bakarsanız ss ips ips panel 1ms veya 0.5ms farketmez ips olsun dusuk tepkıme olsun yenıleme hızı yuksek olsun benım ıcın gayet yeterli olur ilerleyen zamanlarda duvara veya masaya ayak baglayarak kullanıcam
Duvara asacaksan 24 küçük, 27 büyük gelir diyeyim. Umarım yakın kullanırsın. Ha bu arada asmak en mantıklısı ben askılık almaya üşeniyorum ve üçgen ayak olduğundan çok özgür değilim :(

bu monitör sanarsam yeni piyasaya çıktı türkiyede incelemesi yok :D

Duvara asacaksan 24 küçük, 27 büyük gelir diyeyim. Umarım yakın kullanırsın. Ha bu arada asmak en mantıklısı ben askılık almaya üşeniyorum ve üçgen ayak olduğundan çok özgür değilim :(

Olabildigince yakın kullanıyorum :D ondan dolayı pivota yalandan para vermektense GameBooster GB-2428FF 23.8" 280Hz 1ms FreeSync G-Sync HDMI DP FHD SS IPS Flat Gaming Monitör | ITOPYA bu monıtoru alıp arta kalanla istedigim cinsten bir ayak alıp asabilirim diye dusunuyorum

Bu tarz markaların paneli kötü oluyor tavsiyem Dell veya attıklarınız arasından AOC g2zu modelini alabilirsiniz.
dell marka monıtoru satın aldım ve bayadır kullanmaktayım şuanklık herhangı bı memnunıyetsizligim yok ilgi ve alakanız için teşekkür ederim iyi forumlars (normalde bu kadar nazik deilim nası yazıcagımı bılmıyorum) eyw QraL

Geri
Yukarı