9.nesil işlemcili laptoplar ne zaman piyasaya sürülür?

Jordan Belfort

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Merhabalar,
Intel geçtiğimiz sene aralarında çok kısa farklar ile işlemcileri sundu. Ben de yeni laptop planlıyorum fakat Intel kisa bir süre içinde notebook serilerde 9.nesil olarak kullandırmaya başlayacağını düşünüyorum. Bu yüzden bekleme kararı aldım fakat emin değilim, bir çok yabancı kaynak okudum tutarlı bir sonuca varamadım. Sizlerin bilgileri, görüşleri nedir bu konu da?
Kimsenin fikri yok galiba :D

Son düzenleme:
Technopat Youtube kanalında 9900K kullanan laptop incelemesi yapılmıştı. Yani sürülmüş fakat fiyatları çok yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat Youtube kanalında 9900K kullanan laptop incelemesi yapılmıştı. Yani sürülmüş fakat fiyatları çok yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında bu laptop serisi 9. Nesil değil. Masaüstü kullanılmış videoda bulunan bilgisayarda. Benim sormak istediğim 9850u 9700hq 9850h gibi notebook için olan üretimlerin sunumu.

Biliyorum fakat neticede dokuzuncu nesil. O sebeple paylaştım. Laptop için üretilmiş dokuzuncu nesilleri çıkmış da olabilir fakat ben daha görmedim.
Ben de hiç rastlamadım mobil 9.nesillere. her gün amazonda yeni gelenlere falan bakıyorum :D umarım kısa sürede gelirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı