9. nesil Xbox gamepad uzun ömürlü müdür?

Bu düşünülebilir gerçekten. Eğer bu mağazadan alırsanız alışverişiniz buraya geri yazar mısınız? Garanti vs gibi durumlar için. 2. el garantilide biraz uçmuş durumda gibi. Madem alacağız sıfır alalım bari

Tabii yazarım alırsam. Ancak garanti durumundan emin olmadığım için büyük ihtimal almam.

Bunada bakıyorum buradan da alabilirim.

Tabii yazarım alırsam. Ancak garanti durumundan emin olmadığım için büyük ihtimal almam.

Bunada bakıyorum buradan da alabilirim.
2300 fazla gibi geldi ya. Bilemedim. PT denenebilir belki ama iade politikaları nasıl bilmek lazım. Bu satıcılar arasında DOHA iyi gibi, Havuz da var ama doha kadar iyi değil sanırsam.

2300 fazla gibi geldi ya. Bilemedim. PT denenebilir belki ama iade politikaları nasıl bilmek lazım. Bu satıcılar arasında DOHA iyi gibi, Havuz da var ama doha kadar iyi değil sanırsam.
Belki alırım PT den. Alırsam yazarım buraya fiyat farkı fazla sonuça diğer yerlerle. Alır, aldığım gibi garanti sorgulatırım. Sıkıntı varsa iade ederim.

Ya bende arıyorum bir gamepad ama 8. nesil One kolu daha pahalı niye acaba? 9. nesil daha güncel değil mi?

Evet 9. nesil Xbox gamepad daha yeni. 8. nesillerin garantisi sıkıntılı satılanların. 9. nesil almanı tavsiye ederim satması da daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı