9. nesil Xbox kontrolcüsünde titreşim motorundan ses geliyor

Alperenae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Xbox 9. nesil Controller aldım. Titreşim testlerini yaptım trigger vibration testinde gayet stabil. Fakat normal titreşim modu testi yaptığım zaman motordan biraz fazla ses geldiğini hissettim ve bence az titreşim veriyor gibi. Bunu test etmem için 2. kolum yok maalesef. Tecrübesi olanlar aydınlatabilir mi? Genel itibarıyla hepsi mi böyle yoksa şüphelenmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Bu göreceli bir kavram. Xbox kollarının titreşim gücü iyidir. Bir tarafın daha fazla titremesi normaldir.

Sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Bu göreceli bir kavram. Xbox kollarının titreşim gücü iyidir. Bir tarafın daha fazla titremesi normaldir.
Fazla titremesinden ziyade beni şüpheye düşüren sağ taraftaki motorun daha stabil tepkiler verirken sol taraftaki motorun daha hantal olması tabiri caizse ''hır hır'' diye çalışması. Belki sağ ve solun vermek istedikleri ortak tepkiye nazaran farklı çalışıyorlardır. Benim gayem şu, kol sıfırken iade edeyim istedim. Ama maalesef tahminden öteye gidemedim. İlginize teşekkür ederim.

Birinin daha fazla olması normal. Elbette iade de sizin kararınız.

Geri
Yukarı