9. Sınıf Bilgisayarlı Tasarım Uygulamaları dersi bölüm dersi midir?

Merhaba, ben 9. sınıfa gidiyorum. Bölümüm bilişim. Ortalamam ilk dönem ve ikinci dönem 56 edebiyat, prgoramlama temelleri derslerinden geçiyorum. Bu ikisi baraj ve bölüm dersi. Fakat bilgisayarlı tasarım uygulamalarında 49 ile kalıyorum. Sorumluluğa girer miyim ondan? Yani bölüm dersi mi?

Merhaba, ben 9. sınıfa gidiyorum. Bölümüm bilişim. Ortalamam ilk dönem ve ikinci dönem 56 edebiyat, prgoramlama temelleri derslerinden geçiyorum. Bu ikisi baraj ve bölüm dersi. Fakat bilgisayarlı tasarım uygulamalarında 49 ile kalıyorum. Sorumluluğa girer miyim ondan? Yani bölüm dersi mi?

Tasarım uygulaması baraj değilse girmezsin.

Ben de meslek lisesindeyim ve evet o da bir meslek dersi olduğu için baraj ders.

Öyle bir şey yok 2 tane olur meslekte ve arkadaş ikisini söyledi muhtemelen o değil.

Alakası yok 2 tane meslek dersi olur diye bir kural mı var? bizde 4 tane meslek dersi var programlama temelleri, bilişim teknolojinin temelleri, mesleki gelişim ve bilgisayar tasarımlı uygulamalar bunlarında 4 tanesi de meslek dersi sayılıyor.

Alakası yok 2 tane meslek dersi olur diye bir kural mı var? Bizde 4 tane meslek dersi var programlama temelleri, bilişim teknolojinin temelleri, mesleki gelişim ve bilgisayar tasarımlı uygulamalar bunlarında 4 tanesi de meslek dersi sayılıyor.

Baraj ders 2 olur diyorum bende meslekteyim bilişimdende arkadaşım var elektrikten de hepsinin 2 baraj dersi var arkadaşta 2 baraj dersten geçip 1 tane meslek dersten kalıyor o da baraj olmadığı için sorumluluğa girmesine gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı