9. sınıf konularına hakim değilim

Rennes

Centipat
Yer
Allah'ın bile unuttuğu yer Esenyurt
Daha fazla  
Meslek
Öğreenci ama Genel Cerrah olacak
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben bu sene 10.sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Lakin sizin yardımınıza ihtiyacım var. 9.sınıfta hem yaşadığım hastalıklar ve aksaklıklar, hem de COVID-19 sebebi ile okulların kapatılması yüzünden 9. sınıf konularını hiç anlayamadım. Ben de buna müteakip 9.sınıf konularını tekrar etmek istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Bu arada günlük 10 saate ders çalışabilirim ama okul açılınca bu süre 7 saate düşecek o yüzden tavsiyelerinizi ona göre verirseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben bu sene 10.sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Lakin sizin yardımınıza ihtiyacım var. 9.sınıfta hem yaşadığım hastalıklar ve aksaklıklar, hem de COVID-19 sebebi ile okulların kapatılması yüzünden 9. sınıf konularını hiç anlayamadım. Ben de buna müteakip 9.sınıf konularını tekrar etmek istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Bu arada günlük 10 saate ders çalışabilirim ama okul açılınca bu süre 7 saate düşecek o yüzden tavsiyelerinizi ona göre verirseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bende aynı durumdayım planlarıma göre pandemi döneminde ders çalışıp 9'u bitirecektim ama bilin bakalım kim 10 kilo alıp kitabın yüzünü açmadı?
Kitapların varsa zaten 1. dönem basit olmadı senle Discord'tan beraber çalışırız(gerçek).

Tavsiyem önce konu anlatımlarını dinle biraz bilgi birikimi edin Rehber Matematik ve Benim Hocam'ı dinleyebilirsin (Kimya ve Biyoloji için özellikle Benim Hocam'ı tavsiye ederim). Sonra seviyene göre kaynak bul. Kaynak tavsiyesi yapan onlarca kişi var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı