9. ve 10. sınıf için kaynak önerileri

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar,

Yazın, inşallah 9. ve 10. sınıfları tekrar edeceğim. 9. sınıf konuları biraz zor ama 10. sınıf kolay gibime geldi. 9. veya 10. sınıflar için kaynaklar önerir misiniz? Sıfırım desem yeridir.

Kaynaklar için; YouTube kanalı, kitap veyahut başka seçenekler de önerebilirsiniz.

Merhabalar,

Yazın, inşallah 9. ve 10. sınıfları tekrar edeceğim. 9. sınıf konuları biraz zor ama 10. sınıf kolay gibime geldi. 9. veya 10. sınıflar için kaynaklar önerir misiniz? Sıfırım desem yeridir.

kaynaklar için; YouTube kanalı, kitap veyahut başka seçenekler de önerebilirsiniz.

Ders çalışma azminizden dolayı sevindim konumuza dönecek olursak.

Sınava odaklı çalışmanız lazım o yüzden kaynak olarak çeşitlikde önemli.

Matematik olarak acil, apotemi, 3 4 5 yayınları, çap, karekök gibi çok güzel soru veren kaynaklar yerine her zaman tercihim orta ve zor karışık olmaktaydı.
40 seanslar fkb için gayet iyidir. Üzerine palme ile pekiştirirsiniz. "fkb fizik kimya biyoloji demek bu arada"
Paragraf için limit ve avantaj öneririm. Problemler için bilgi sarmalı iyidir. Geometri çalışacaksanız karekök 0 ile birey b öneririm.
Benim hocam Türkçe soru bankasını öneririm.

Yazınızdan 10.sınıf olduğunu anlıyorum ve birkaç 10.sınıf yayını alıp sınavlara başlamanızı öneririm. OBP üniversite sınavın da işinize yarayacak çünkü.

Matematik olarak acil, apotemi, 3 4 5 yayınları, çap, karekök gibi çok güzel soru veren kaynaklar yerine her zaman tercihim orta ve zor karışık olmaktaydı.
40 seanslar fkb için gayet iyidir. Üzerine palme ile pekiştirirsiniz. "fkb fizik kimya biyoloji demek bu arada".
Paragraf için limit ve avantaj öneririm. Problemler için bilgi sarmalı iyidir. Geometri çalışacaksanız karekök 0 ile birey b öneririm.

Yazınızdan 10.sınıf olduğunu anlıyorum ve birkaç 10.sınıf yayını alıp sınavlara başlamanızı öneririm. OBP üniversite sınavın da işinize yarayacak çünkü.
Hocam dediğiniz testleri, yayınlarını vs. alsam minimum 300 TL ayırmam gerek. Çok fazla bence bu ve bu kadar para veremem.

Hocam dediğiniz testleri, yayınlarını vs. alsam minimum 300 TL ayırmam gerek. Çok fazla bence bu ve bu kadar para veremem.

Kusura bakmayın biraz geri dönüş yapmam uzun oldu, tabii bütçeniz el vermiyebilir normal durumlar, zaten bu kitapları aynı anda çözmek biraz imkansız gibidir ve seviyenize göre ilerlenmesi gerekiyor yani;

TYT için zor kaynak almanız zaten gerekiyor ayrı eten orta derece kitap çıkarabilirsiniz copy nereden bakılsa çoğu orta kaynağı bünyesinde bulunduruyor. Ancak şu anki durumunuzda sınıfınıza odaklanmanızı öneririm çünkü 9 geride kaldı 10 ise yeni bir yıl ve not ortalaması yüksek olmak zorunda olan bir yıl.

40 seanslar FKB için gayet iyidir. Üzerine palme ile pekiştirirsiniz. "FKB fizik kimya biyoloji demek bu arada"
Paragraf için limit ve avantaj öneririm. Problemler için Bilgi Sarmalı iyidir. Geometri çalışacaksanız karekök 0 ile birey b öneririm.

Hocam merhaba biraz konuyu hortlatiyor gibiyim ama bende 10. sınıfım meslek lisesinde okumam sebebiyle temelim çok kötü.
Hangi dersten baslamami tavsiye edersiniz? Hangi kaynakları alabilirim başlangıç için?

Geri
Yukarı