900.000 TL SUV Önerisi

O paraya TOGG'un yarısını verirler. Clio'nun elektriklisi Renault Zoe'nin 850 bin TL olduğunu unutmayın. Kadjar bulunabiliyorsa bakabilirsiniz 1.3 TCe güzel bir motoru var.

Daha testlerde ne sonuç aldığı belli değil, üstelik 900.000'den daha fazla olur gibi.
Ya şimdi doğru söylüyorsunuz. Arabanın testlerinde ne olduğu belli değil. Ama şunun farkındayız en azından. Bu adamlar boş araba yapmaz. Gürkan Karakuş'a çok güveniyorum ben. Çünkü adam kalpten bu işi yürütüyor. Buna inanıyorum. Artı araba çok iyi ya. Hani 18 yaşındayım. İlk arabamın bu olmasını isterdim.

Renault captur 1.3 tce hybrid hocam ömürlük arabadır konforu, sürüşü, gidişi içi dışı çok iyi araba o fiyata alacağım ilk arabadır.
Hocam babam da captur düşünüyor ama benim gönlüm Peugeot 3008 ya da Opel Mokka’dan yana. Captur’un ön kısmını pek beğenemedim Renault logosunu da beğenmiyorum zaten.Captur’u sunroof olduğu için düşünüyor.

Hocam babam da captur düşünüyor ama benim gönlüm Peugeot 3008 ya da Opel Mokka’dan yana. Captur’un ön kısmını pek beğenemedim Renault logosunu da beğenmiyorum zaten.Captur’u sunroof olduğu için düşünüyor.
Peugeot 3008'i tercih ederdim bu üçlüden birini alacak olsam. Renault pek çekici gelmiyor bana.

Captur ve Mokka 3008'in rakibi olamaz. Renault tarafında rakibi Kadjar bir kere. Opel tarafında da Grandland X modeliydi sanırım. 3 seçenek arasından kesinlikle 3008 derim hele 1.6 Puretech motoru ise değme keyfine o derece bir araç.

Alternatif olarak Tucson öneririm. 1.6 benzinli motoru Prime Plus paketiyle alabiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam. Dizel motoru da fena değildir. N-Line paketleri çok iyi ama bu fiyatlara yok maalesef. C5 AC'de düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı