900-1000 dolar arası gaming laptop önerisi

@Josephboom hocam asus tuf dash 15 ile ilgili bazılarının ısındığını söylediğini bazıların ise ısınmanın çözüldüğünü söylediğini okudum sizin bir fikriniz var mı?
Bir de ısınma sorununun çözüldüğünü varsayalım sizce lenovo mu daha mantıklı yoksa asus mu?

@Josephboom hocam asus tuf dash 15 ile ilgili bazılarının ısındığını söylediğini bazıların ise ısınmanın çözüldüğünü söylediğini okudum sizin bir fikriniz var mı?
Bir de ısınma sorununun çözüldüğünü varsayalım sizce lenovo mu daha mantıklı yoksa asus mu?
TUF Dash 4 çekirdek işlemciye sahip diye biliyorum, ısınma sorunu olmasa da Lenovo daha iyi.

TUF Dash 4 çekirdek işlemciye sahip diye biliyorum, ısınma sorunu olmasa da Lenovo daha iyi.

Sadece oyun için tekli çekirdek performansı en iyisi ama dediğiniz gibi aralarında Lenovo en iyisi. Diğerleri alternatif(3050 Ti 95W)
Lenovo en mantıklısı diğerleri alternatif

1000$ 3060 90W model var isterseniz bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle ufak bir incelemesi var. İdeapad de MUX yok Legion 5 de var. Ekstra monitör alınmayacaksa ve e spor oyunları çok oynanıyorsa Legion 5 ama dümdüz AAA oyuncusu ise Ideapad daha mantıklı(Kasa kalitesi ve usb portu fazlalığını da unutmamak gerek)

Yeni konular

Geri
Yukarı