900-1200 TL Bisiklet Tavsiyesi

Pendelton

Hectopat
Bütçe aralığım başlıkta yazdığı gibidir. Boyum 185 cm 80 kg ağırlığındayım. %95 asfalt üzerinde süreceğim ama nispeten arazide de olacağım için bu koşullara uygun bir bisiklet arıyorum. Bisiklet parçalarından çok fazla anlamadığım için sizlere danışmak istedim. Önerileriniz nelerdir?

Bunu kullanıyorum gayet memnunum. Ama istediğiniz tarza yönelik mi bilmiyorum. Şehir içinde kullanıyorum genellikle asfalt falan. Arazide hiç kullanmadım. Birinci vitesi biraz ağır haberiniz olsun ama genel olarak akıcı bir bisiklet.

Bunu kullanıyorum gayet memnunum. Ama istediğiniz tarza yönelik mi bilmiyorum. Şehir içinde kullanıyorum genellikle asfalt falan. Arazide hiç kullanmadım. Birinci vitesi biraz ağır haberiniz olsun ama genel olarak akıcı bir bisiklet.

Herhangi başka bir sıkıntısıyla karşılaştınız ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba? Hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı