Oyun 900 TL fare önerisi

Bütçe
900tl

lucifer3131

Femtopat
Daha fazla  
Ben maksimum bütçe olarak 900TL gibi mouse arıyorum. Tutus seklim daha yeni alistigm claw grip ve hybrid grip idir. İnternetten baktim ve PulseFire Haste'nin iyi oldugunu dusunuyorum ama diger markalarda olabilir. Kendim kablolu moseu kullanirim ve Valorant icin arıyorum. RGB olması pek onemli degil benim icin ama olsa da olur.

Ben maksimum bütçe olarak 900TL gibi mouse arıyorum. Tutus seklim daha yeni alistigm claw grip ve hybrid grip idir. İnternetten baktim ve PulseFire Haste'nin iyi oldugunu dusunuyorum ama diger markalarda olabilir. Kendim kablolu moseu kullanirim ve Valorant icin arıyorum. RGB olması pek onemli degil benim icin ama olsa da olur.
Eğer 2. El bir ürün düşünürsen deathadder v2 önerebilirim. Hem kompakt hızlı bir mouse hem de kalitelidir.
Wireless olarak : Razer Basilisk X HyperSpeed RZ01-03150100-R3G1 Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Wired olarak ise Amazon.com.tr
Eğer 2. El sadece açılmış ürün isterseniz de : Satılık: Bilgisayar parçaları ilanda mevcut bir kaç adet.

2. el seven bir insan degilimdir mumkunse sifir
Hocam haste iyidir kullanıyorum. Xm1R uyguna bulursanız claw için iyi olduğunu söylüyorlar. Haste de iyidir. 2. el fareden uzak durun mantar bulaşabilir.

Geri
Yukarı