900 TL Günlük Kullanım Amaçlı Notebook Önerisi

DefaultGamer

Hectopat
Daha fazla  
Aradığım laptop daha çok office ve günlük kullanım amacı ile alınacak olup, çok fazla özellik gerekmiyor. Piyasada çok fazla 32 GB EMMC depolama kullanan modeller var, yeterli mi ve performansları nasıl? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşların da fikirlerini ve notebook önerilerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Benden size tavsiye Pentium işlemcili bir bilgisayar. Üzerine 200 TL daha ekleyerek alabilirsiniz.

Bütçeyi arttırmam mümkün değil zaten aradığım Notebook internette dolaşsın Office işlerimi görsün yeterli.

HP 15-AC130NT W2W86EA Notebook

Biraz araştırdıktan sonra bu modeli aldım 824 liraya geldi. N3540 dan daha güncel bir işlemci olduğu için Pentium N3700'ü seçtim. Günlük kullanımda gayet hızlı iyi bir performansı var alacak arkadaşlara tavsiyem UEFİ kurulum yapabilmeniz için önce BİOS güncellemeniz gerekiyor sanırım.

Kasası şık ve modelin dokunma hissi güzel fotoğrafın aksine kasası silver ve siyah karışımlı bana göre fotoğraftakinden daha şık bir model geldi tavsiye ederim bu bütçede bir şey arayan arkadaşlara iyi bir seçenek bu model.

Ufak tefek eski oyunları da oynatıyor Youtube'da N3700 oyun testleri mevcut merak ediyorsanız aklınızda olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı