900 TL kablosuz telefon kulaklığı önerisi

HUSODOSIDO

Hectopat
900 TL bandında telefon için kablosuz kulaklık önerisi. Günlük kullanacak ve biraz da sağlam olması lazım biraz fazla kurcalayan bozan biri olduğum için sağlam bir kulaklık önerirseniz sevinirim tabiri caiz demirden olabilir o kadar dayanmıyor. Kullandığınız kulaklıkları önerirseniz şikayetleriniz varsa.
Söylerseniz sevinirim. Kulak üstü kulaklık önerirseniz fazla kafamda hissetmek istemiyorum. Ve son olarak ekleyim kulaklığı PC'ye bağlayan aparat lazım. Windows 10 kullanıyorum.

Hocam önerebileceğim en iyi kulaklık budur. Çevremdeki herkese aldırdım memnun olmayan tek bir kişi bile yok. Birkaç ay önce abim S22 Ultra aldı. S22 ile gelen Samsung Buds'ın yeni modelini linkini sizinle paylaştığım kulaklık ile değiştirmek istedi, kabul etmedim ve ona da bir tane aldım 😄. Şarj süresi günlerce sürüyor. Günde birkaç saat kullanım ile yaklaşık 1 hafta hiç şarja takmıyorum. Hatta iş için hataya yolculuk ediyordum. Yaklaşık 8-10 saat yolculuk sürdü ve ben de o süre içerisinde sürekli kullandım en son baktığımda yüzde 75 civarında idi. Ses kalitesi fiyatına göre çok üst düzeyde asla pişman olmazsınız. Bassları mükemmel. Dışarıya da asla ses vermiyor. Eğer bunlar sizi tatmin etmez ise YouTube'dan inceleme videolarını izleyerek karar verebilirsiniz. Kat ve kat fiyata sahip olan rakiplerinden çok daha iyi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı