900 TL'ye AMD sistem toplama

Tharmasisian

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel CS:GO Oyuncusu
Merhaba arkadaşlar, konu başlığında belirttiğim gibi 900 tl'ye AMD sistem toplamak istiyorum. Şu an RAM sıkıntım da var o yüzden 4 GB olarakta RAM alarak 6 GB ram kullanacağım. Öncelikle kafamdakiler şunlar:
  • Radeon R7 260x 2 GB 128 bit GDDR5 ekran kartı
  • AMD FX 6130 6 Core 95 watt işlemci
  • 600 watt veya 700 watt 80 Plus PSU
  • AM3+ soket DDR3 MicroAtX (marka fark etmez) anakart

Sizce bu donanımları alsam oyunları en az orta seviyede grafiklerle oynayabilir miyim ? The Evil Within, Call of Duty Ghosts/Advanced Warfare, Battlefield 4. Bu oyunlar öncelikli bunları en az orta grafiklerle 1440x900 çözünürlükte oynayabilir miyim? Yoksa siz bana daha iyi bir sistem yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi fx6300 yapıp, bütçeyi dengelemek için Psu'dan kısmanı tavsiye ederim 500W'lık bir psu rahat yeter. İmzamdaki sistemle ben BF4'ü High'da 45-55 fps'de oynuyorum. Çözünürlüğüm 1600x900.

Allah senden razı olsun güzel kardeşim bende almak istiyorum FX 6300 ama soğutma işi sıkıntıya sokuyor beni yanındaki fanı takacağım yanar diye korkuyorum o yüzden biraz daha düşük almak istedim hele 500 watt 80 plus PSU kullanabileceğimi öğrenmek güzel çok teşekkür ederim :))

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı